Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Příspěvků: 16, poslední: 7.11.2010 10:43:2740693.Tento web
Jak si zde na stránkách v mým profilu v seznamu mých motorek dopíšu popis motocyklu? Klikám na všechno možný a ještě jsem na to nepřišel. Že bych byl tak blbej???
Ve Firefoxu vše bez problémů. [Wiku] (7.11.2010 10:43:27)
V IE to jde od verze 7 do verze 9 taky, jen to chce pochopit ty mrňavé ikonky bez popisu. Také jsem se na to musel ptát :)
A Hejtma už před lety plánoval lepší editor než ten, který při umístění kurzoru do textu a psaní uřízne vše, co bylo za kurzorem, takže jediná možnost je pak zkopírovat editovaný text do schránky, tam upravit a vložit zpět na stránku JM.
Je to věc skriptu, ve kterém je ten editor napsán, není to věc prohlížeče.
[jstefajn] (7.11.2010 8:28:09)
Přidám se k dotazu - jak se zadává hodnocení? D0k. [vwkafer] (7.11.2010 5:33:53)
s jakoukliv verzí IE jsem neměl na mánii nikdy problém... [agent] (7.11.2010 0:21:09)
Zkus si stáhnout Chroma a uvidíš. [holdas] (6.11.2010 22:28:14)
opera taky nefachčí.
"Asi bode vadné elektrónka e13, za to se vám podnik Katóda Olomóc omlóvá"
Bych to nejradši rozmontoval. Nebo vymažu celou moto a napíšu to znova celý, to jde.
[vencac] (6.11.2010 22:10:46)
IE je vhodný jen na stáhnutí alternativního prohlížeče! [holdas] (6.11.2010 22:06:56)
V Chrome 7.0.517.41 a v Maxthon 2.5 to jde bez problémů. [holdas] (6.11.2010 22:04:23)
explorer. Ještě taky operu, tak bych to mohl zkusit ještě tam. [vencac] (6.11.2010 21:58:24)
Co máš za prohlížeč? [holdas] (6.11.2010 21:44:54)
Chci u mojí moto doplnit text do okénka "popis".
Takže v mým profilu najdu konkrétní moto, kliknu na ikonu tužky, objeví se údaje o moto, napíšu text do okna "popis", kliknu na "uložit". A jsem v čudu, protože v tom okamžiku se to zas vymaže.
[vencac] (6.11.2010 21:39:25)
Tak co vlastně chceš? [holdas] (6.11.2010 21:30:04)
Netvrdím že ne, právě proto píšu dotaz sem. [vencac] (6.11.2010 21:25:25)
Editovat se dá, teďkom jsem měnil najeté km z 300 na 3000. Dají se editovat i fotky, je to vcelku přehledné a jednoduché. Problém bude asi mezi židlí a klávesnicí. [holdas] (6.11.2010 19:48:00)
tak to nevím.. Na tu jsem samozřejmě klikal taky, napsal jsem ty změny, uložil atd... Ale pořád to není ta správná cesta. [vencac] (6.11.2010 19:42:01)
Na co je tam asi ikonka s tuštičkou? [holdas] (6.11.2010 19:39:19)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (6), 0,109 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 7.6.2026 19:14:32