Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
ČZ 150 [vencac](29.1.2011 21:22:33)
Příspěvků: 8, poslední: 30.1.2011 22:52:4941852.Veteráni
Jak se liší motory ČZ 150 C a kývačka? Vím, že kartery a pravé víko jsou jiné. Ale co ostatní - válec, klika, převodovka, modul ozubení koleček, řazení, zapalování....? Co všechno můžu z kývačky dát na 150 C? Dík.
JardaB: samozřejmě mám na mysli kývačku 150, typ 352. Je mi jasný, že ostatní kubatury jsou úúplně jiný. [vencac] (30.1.2011 22:52:49)
Čemu ale říkáš kejvačka ? 150, 250, 350 ?? [JardaB] (30.1.2011 19:32:25)
Díky moc, myslel jsem si to tak. Mám totiž možnost koupit motor na kývačku za 400-500, tak aspoň vnitřnosti budu moci použít na náhradní díly. [vencac] (30.1.2011 11:52:29)
Zbytek je stejný. Ještě je jiný vývod eletriky(na 150C je jeden drát, u 352 jsou tři)a jiný sekundární kolečko(na352 je mírně do boku,a větší průměr - proto je i hřídel ukazatele rychlostí mírně vybraný,a by tam větší kolečko prošlo) [monty] (30.1.2011 10:14:31)
Rozdíly v motorech jsou popsány zde http://www.motomagazin.cz/index.php?action=cz125150&menu=18&pos=jawacz&post=jawacz01 . Podstatný části jsou shodný. [z477] (30.1.2011 9:47:29)
Já bych řekl že viz, Karlos81 [kokoška] (30.1.2011 9:47:13)
myslím že 150c a 150/352 má skoro stejný motor [Karlos81] (30.1.2011 0:46:26)
nic [JardaB] (29.1.2011 23:02:35)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (6), 0,125 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 7.6.2026 19:14:32