Tato stránka vyžaduje
JavaScript
, bez zapnutého JavaScriptu nelze vkládat data.
Auto
Návštěvnost:
4388804
Online: 1145
Přihlášených: 6
Nová registrace
home
oblíbené
poradna
diskuse
burza
srazy
cestování
modely
historie
technika
galerie
uživatelé
motorky
vzkazy
odkazy
Nový příspěvek
All
vencac
vencac
JardaB
vencac
monty
z477
kokoška
Karlos81
JardaB
Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
ČZ 150
[vencac]
(29.1.2011 21:22:33)
Příspěvků:
8
, poslední:
30.1.2011 22:52:49
41852.
Veteráni
Jak se liší motory ČZ 150 C a kývačka? Vím, že kartery a pravé víko jsou jiné. Ale co ostatní - válec, klika, převodovka, modul ozubení koleček, řazení, zapalování....? Co všechno můžu z kývačky dát na 150 C? Dík.
JardaB: samozřejmě mám na mysli kývačku 150, typ 352. Je mi jasný, že ostatní kubatury jsou úúplně jiný.
[vencac]
(30.1.2011 22:52:49)
Čemu ale říkáš kejvačka ? 150, 250, 350 ??
[JardaB]
(30.1.2011 19:32:25)
Díky moc, myslel jsem si to tak. Mám totiž možnost koupit motor na kývačku za 400-500, tak aspoň vnitřnosti budu moci použít na náhradní díly.
[vencac]
(30.1.2011 11:52:29)
Zbytek je stejný. Ještě je jiný vývod eletriky(na 150C je jeden drát, u 352 jsou tři)a jiný sekundární kolečko(na352 je mírně do boku,a větší průměr - proto je i hřídel ukazatele rychlostí mírně vybraný,a by tam větší kolečko prošlo)
[monty]
(30.1.2011 10:14:31)
Rozdíly v motorech jsou popsány zde
http://www.mot
omagazin.cz/in
dex.php?action
=cz125150&menu
=18&pos=jawacz
&post=jawacz01
. Podstatný části jsou shodný.
[z477]
(30.1.2011 9:47:29)
Já bych řekl že viz, Karlos81
[kokoška]
(30.1.2011 9:47:13)
myslím že 150c a 150/352 má skoro stejný motor
[Karlos81]
(30.1.2011 0:46:26)
nic
[JardaB]
(29.1.2011 23:02:35)
Kompletní statistiky
SQL spojení: 1 (6), 0,125 s
v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 7.6.2026 19:14:32