Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
fotky v profilu [vencac](5.11.2011 22:13:01)
Příspěvků: 11, poslední: 6.11.2011 16:40:3646541.Tento web
Jak nahraju fotky sem do svýho profilu? Pokoušel jsem se o to několikrát, klikám jako blázen na vše možné i nemožné a nikdy se mi tu neobjeví. Přece nejsem blbej.... Dík za radu.
Už mi to funguje, dík [vencac] (6.11.2011 16:40:36)
nainstaluj si tohle: http://software.macek.cc/resampler.php a fotky zmenšíš jak libo [etovar.cz] (6.11.2011 15:05:15)
Hezká Čezetka... [klouzek-ZNK] (6.11.2011 10:12:44)
Už jsem na to asi přišel. Tak konečně se taky můžu začít chlubit. [vencac] (6.11.2011 10:07:23)
Nazdar Venco, pošli mě fotky na mail, já Tě je zmenším a pošlu zpět. SV [Ebola] (6.11.2011 2:10:50)
V tom případě jakýkoli program na úpravu obrázků. I malování ve windows umí změnit rozlišení obrázku. [Wiku] (6.11.2011 1:41:31)
podobně mi to zlobilo z práce, tam mám v síti nějakou blokádu na přesun souborů. tady to bude snad tou velikostí [Mirek150] (5.11.2011 23:35:49)
Hm, tak tohle jsem se zatím nenaučil... No nic, budu se snažit trošku víc počítačově vzdělávat. [vencac] (5.11.2011 23:20:43)
Skrouhni to na 600x800 a komresi na 50%, vyjde to do 100KB. [holdas] (5.11.2011 22:55:13)
No jo, takhle přesně to dělám. Píše mi to, že je fotka příliš velká, takže musím zjistit, jak to zmenšit. Přiznávám, že chyba bude někde mezi židlí a klávesnicí. [vencac] (5.11.2011 22:47:31)
U motorky vedle jejího názvy kikneš na symbol tuštičky, poté tlačítko Nový dokument - další soubor - procházet (vybereš v PC fotku) - nahrát na server. Hotovo [Wiku] (5.11.2011 22:35:22)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (6), 0,109 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 7.6.2026 19:14:32