Příspěvků: 5, poslední: 12.2.2013 19:05:0552316.Veteráni
Jaká se dělala povrchová úprava válce na předválečné ČZ 250 Sport?
Popřípadě můžete poradit i na ostatní moto z mýho profilu. Prosím, kdo zná jen skutečně používanou technologii v továrně, ne odpovědi typu: "já bych to udělal takhle..." Dík.
A ještě si dovolím zneužít poradnu k propagaci. Plzeňáci přijďte na zajímavou besedu o cestě do Mongolska pragou V3S. http://www.vccplzen.eu/index.html
Já vím, co znamená černý chromát. Ale zinek je prostě moc reaktivní. S tím nic neuděláš. Je to chemickej fakt. Dlouhodobě teplu neodolá.
[jawarmaniak]
(12.2.2013 19:05:05)
Špatně jsem se vyjádřil, nemyslím klasický stříbrný zinek, ale černý chromát. Vypadá to jako brynýr, ale nerezaví.
http://www.galvanovna.cz/fotocz.html
Dělal jsem s tím většinu spojovacího materiálu na mojí ČZ 175, včetně šroubů na hlavě. Zatím v pohodě, ale pro jistotu bych se stejně na dlouhodobou odolnost vůči teplotám informoval v galvanovně.
[vencac]
(12.2.2013 18:32:36)
Zinek určitě ne. Je dost reaktivní a teplo mu nedělá dobře. Brzo by to zoxidovalo.
[jawarmaniak]
(11.2.2013 21:36:14)
Dík za radu, přiznám se, že to slyším prvně. Na jednom válci jsem místama objevil jakési pozůstatky čehosi, co by mohla tuš být.
Jinak při renovaci jsem uvažoval kromě barvy i o černém zinku (chromát). Ovšem nevím, jestli je to vhodné a hlavně jak se to vzhledově podobá originálu. Na šroubech, které jsem dělal, to je mírně lesklé. Na hrubém povrchu válce by to mohlo vypadat věrohodně. Má s tím někdo zkušenost?
[vencac]
(11.2.2013 21:28:14)
Nechtěl jsem ti ten dotaz odstřelit, ale už to tu leží dost dlouho.
V té době se válce běžně napouštěly tuší. Nevím, jestli se to praktikovalo i v ČZ, ale divil bych se, kdyby ne.
[jawarmaniak]
(11.2.2013 20:35:06)
Kompletní statistiky
SQL spojení: 1 (6), 0,141 s
v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 7.6.2026 19:14:32