Příspěvků: 22, poslední: 4.5.2026 0:28:4965217.Informace
Ahoj, čím myjete motory při generálce? Tedy kromě technického benzínu, který používám. Je něco učenějšího,ale aby to zároveň nepoškozovalo hliník ?
díky
Zabrousil jsem sem, navedl me Google. Nekde mi tece olej na strika na kyvku u BMW, zajel jsem si na mycku, abych to umyl a nasel, odkud to jde. Chtel jsem nejhorsi mista vzit cisticem na brzdy, ale ten nebyl, tak jsem vzal nejaky sprej na motory. Zjevne to byl neco na princip louhu, blok mi po tom zflekatel a ciste hlinikove dily tmave zesedly.
Blok zkusim vzit oplachovou Arvou, trochu se zda, ze to mozna jen vyzralo misty spinu (cert vi, zda na bloku neni nejaka povrchova uprava - anebo ji to misty vzalo dolu).
Ciste hlinikove dily zmatnely a zesedy. Premyslel jsem nad Autosol A99, Alu Cleaner apod.
Co myslite, jaky postup zvolit? Okol je pozink, hlinik, lakovane veci. Vrsek vodni pympy vypada na elox (coz se vylucuje s Alu Cleaner).
Fotky zde https://photos.app.goo.gl/MVxuiqKTRqx5uCcJ7
[Ivan]
(4.5.2026 0:28:49)
Podpalovač v hnědé lahvi, ale čtěte složení. Musí tam být napsané směs uhlovodíků tuším C9 až C13. Hořlavost má menší jak benzin, příjemně voní a dá se s ním dělat i v místnosti.
Nafta, petrolej smrdí, musí se větrat. Chlorované uhlovodíky tetrachlor nebo perchlor jsou v nevětrané místnosti dobré tak na otravu.
[Tomáš S]
(10.11.2017 19:16:31)
Nahřívali jsme v kotli karter pro usazování ložisek :) Jinak na rozmývání karbonu je super konkor, ať už ten ve spreji nebo plechovkový.
[longr]
(10.11.2017 13:31:03)
No ne já jsem si představil jak hážu karter z péráka politej podpalovačem do kotle :D
[Klouzec]
(10.11.2017 12:30:19)
[Klouzec] > a u benzinu ne?
[Sim]
(10.11.2017 12:23:15)
tekutý podpalovač? ty vole pak už jen škrtnout :D
[Klouzec]
(10.11.2017 12:13:21)
Tomáši S Tekutý podpalovač Pe-Po, uhlovodíkový je to ten v průhledný PETce nebo ten v tý hnědý. Docela bych to zkusil je to za poloviční cenu.
[Petan69]
(10.11.2017 12:01:10)
Taky oplachová Arva, nejlepší na hliník, vyčistí lehkou oxidaci a perfektně odmastí. Výhodou je, že tou vodu spláchneš všechen bordel a máš i složitý, členitý místa čistý - např. žebra na karterech, válce, makovice.. Když máš ale napečenej bordel, musíš to seškrábat už před mytím Arvou (nebo v průběhu) a pak to štětcem došmrdlat. Výsledek je pak perfektní. Jo a je třeba říct, že oplachová a nejlepší je ta fialová. Zelenou EKO nebrat:-) Arvě zdar
[sam250]
(10.11.2017 8:42:01)
já používám oplachovu arvu... rozprašovačem nastříkám potřebný díly, nechám chvíli působit a pak to odrbu wapkou...
[LK]
(9.11.2017 19:40:18)
Tekutý podpalovač Pe-Po, ten uhlovodíkový, ne lihový. Je to v podstatě čistý rafinovaný petrolej s minimem aromátů. Nesmrdí, neodpařuje se tak rychle jako benzin a dobře čistí. Když je v akci, dá se koupit za 40,-/litr. Na stroje nebo mytí motoru nic jiného nepoužívám. Pak buď vytřít hadrem dosucha nebo opláchnout vodou.
[Tomáš S]
(9.11.2017 19:29:18)
jedlou sodou, nesmí se ale udělat moc koncentrovaná
[BRK]
(9.11.2017 19:22:46)
Michi: tetrachlorovym hasicakem jsme na vojne prali monterky, smrad hroznej ale spina pryc
[70CB750]
(9.11.2017 19:04:38)
Tetrachlor byl super, ale pěkný kentus. Kapka na trávu a sto let tráva neroste. Kam se hrabe roundup.
Na oxidy a echt přirostlou špínu používám čistič na trouby a grily s hydroxidem, ale jen na malou chvilku, pak dobře opláchnout, případně neutralizovat.
Jinak používám Arvu a benzín. Oboje recykluju, dokud to myje. Arvu pak šoupnu do plechovky a vyhodím do nebezpečného odpadu, benzín nechávám po totálním zasrání vyhořet v plechovce na zahradě.
[longr]
(9.11.2017 17:54:41)
Používal jsem Arvu - nastříkat, nechat působit, odrbat kartáčem a opláchnout proudem vody. Ale teď v nové garáži nemám vodu ani odpad, tak používám benzinový čistič (není to technický benzin, ale nějaká směs chemikálií) a lepší než kartáč je houbička na nádobí, tou drsnou stranou pustí všechno.
[Jad]
(9.11.2017 14:51:44)
Mám tu nafasovaný nějaký louh(ten jen omezenou dobu žere hliník) potom benzin nebo nafta a pak to všechno spláchnu wapkou. Ale stejně nakonec musím špatně přístupná místa vzít kartáčkem a benzínem.
[Sukin]
(9.11.2017 13:22:29)
Dokud jsem měl zásoby,tak tetrachlorovym hasičákem:-) Smrad jako kráva,ale z motoru se dalo jíst :-)
[Michi]
(9.11.2017 12:16:11)
Já jsem to čistil servošamponem od velvany. Dal jsem to do wapky a už to lítalo ;)
[deyva]
(9.11.2017 12:01:05)
Začínám čistit mechanicky, pak naftou a nakonec benzin. Carlan už ne, taky mi po něm kartery zflekatěly a ztmavly :(
[chlup]
(9.11.2017 11:31:26)
ARVA nebo CARLAN z Autokelly. Ten CARLAN se ale musí naředit vodou, jinak hliník naleptá a ten v důsledku toho zmatní. Po naředění OK.
[Ota]
(9.11.2017 11:25:54)
Používám Manpower Red který se používá do mycích stolů(víceméně je to petrolej obarvený na červeno), jestli ti nevadí zápach dá se použít i nafta.
[Alitron]
(9.11.2017 11:11:20)
Cistic na retezy nebo na brzdy ve spreji, k sehnani v kazdym motoshopu, pripadne vyuzivam akce v Lidlu nebo jinejch supermarketech.
Ale chce to vyzkouset - sice sem zatim neprisel na zadnej, co by zral hlinik, nicmene nektery delaji po zaschnuti takovej bilej film.
[Sim]
(9.11.2017 11:03:16)
Kompletní statistiky
SQL spojení: 1 (5), 0,078 s
v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 14.6.2026 9:39:32