Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Příspěvků: 7, poslední: 24.4.2026 17:29:1374865.Informace
https://www.garaz.cz/clanek/motorky-jawa-budoucnosti-s-nadechem-retra-nadsenec-vytvoril-paradni-koncept-s-netradicnim-pohonem-21016830

Ahoj,
Jako elektromotorky nevyhledavam, ale tohle mne zaujalo. Co vy na to?
Vypadá to jako dětské odrážedlo. [longr] (24.4.2026 17:29:13)
Dnes je "dizajnér" každý kto vie zapnúť počítač a vygenerovať nejaký balast na fotku/video. Podobného AI odpadu sú plné internety [Milos634] (24.4.2026 17:19:58)
Přesně, dřív se koncept říkalo něčemu fyzicky vytvořenému a nějak promyšlenému. Dnes to slovo páni novináři používají pro kdekterý AI odpad z internetu [Banjokid] (24.4.2026 12:54:17)
Kdyby to byla studie, mělo by to nějaké konkrétní prvky. Tohle je vygenerované AI, detajly jsou na každé "fotce" trochu jiné. Kromě toho, že to nemá žádné brzdy, to má klasické ovládací prvky, které na elektro motorce nedávají smysl - řadička na motorce s elektromotorem v náboji kola, lanková páčka na levém řidítku, lanka/brzdová hadice vedoucí nikam na každé "fotce" jinudy. Na poslední "fotce" to má dokonce řetěz! Tohle spáchal nějaký Ind za jeden večer s AI, internet je takových věcí plný a nechápu, proč se tím vůbec někdo zabývá. [Deadman] (24.4.2026 10:11:36)
komplet AI
to ve výloze nikdy nestálo
jakože to má motor v zadním náboji ?
tlumič na kyvce je vidět jen na detailu, na zbytku fotek chybí
prostě taková studie..
[Michal] (23.4.2026 21:05:49)
a pro mne to je po hodně dlouhé době něco s logem Jawa co je pěkný (prostě jiný ale tak nějk designově pěkný (jen ta nádrž by měla být lehce jinak). Jasně, né elektrika. I kdyby to mělo motor z indické kývačky tak se mi to rozhodně líbí víc než ta nová jawa co byla letos v brně :-D [nick] (23.4.2026 20:06:25)
Mě to taky zaujalo. Tím, jak je to hnusný... [Ota] (23.4.2026 12:53:25)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (5), 0,078 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 14.6.2026 9:39:32