Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Hlava 250/353 kyvacka [Klon](6.5.2026 0:04:01)
Příspěvků: 7, poslední: 8.5.2026 22:03:5774872.Informace
Ahoj, jsou zamenne ruzne typy hlav na 250 kejvacku? Mam rok 57 s rybinama a otevrenym sanim (12k) a hlavu mam tuto: http://jawarmaniak.wz.cz/jawarmaniak.4fan.cz/odlisnosti_kejvacka/hlava_353_12.jpg
Mohl bych tam dat i jine provedeni hlavy? Tuto nemuzu nikde sehnat. Kdysi nekdo delal vlozku zavitu svicky a ta je taky volna, takze hlava uz je asi na vyhozeni ... uz mne zacina tlacit cas, kdy chceme jet s kamarady na dovcu a ja nemuzu sehnat vhodnou hlavu :( diky za rady
Zkus se nejdřív přihlásit na home stránce jawamania http://www.jawamania.info/default.aspx
a až potom přejít na poradnu.
[G.] (8.5.2026 22:03:57)
Mates: Diky. Pisu ti mail. Registraci mam, ale zaboha se nemuzu prihlasit. Musim napsat Hejtmovi ... [Klon] (8.5.2026 11:18:19)
Registruj se, nebo mi napiš. [Mates] (6.5.2026 23:46:04)
Panove moc diky za rady. Ja bohuzel nikoho v okoli nemam, kdo by mne hlavu opravil.
Monty - opravil by jste mne to, kdybych vam hlavu poslal? Kdysi jste mne skvele zrepasoval 2 tachometry. Diky
[Klon] (6.5.2026 22:49:43)
Vložku duralovou, a do hlavy ZAVAŘIT. Potom se nikdy nepovolí. [monty] (6.5.2026 18:46:42)
soustružník bude vědět, ale vložku je dobré udělat pasem, zašroubovat do nahřáté hlavy a klidně pak svrtat kousek přes závit a zakolíkovat. To se ti nepovolí ani náhodou. [longr] (6.5.2026 17:12:58)
Nechat udělat vložku novou, o fous větší. Každej trochu slušnější soustružník to má za chvíli hotové. [ladis] (6.5.2026 9:10:29)
Kompletní statistiky SQL spojení: 1 (5), 0,078 s v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 14.6.2026 9:39:32