Tato stránka vyžaduje
JavaScript
, bez zapnutého JavaScriptu nelze vkládat data.
Auto
Návštěvnost:
4392142
Online: 776
Přihlášených: 5
Nová registrace
home
oblíbené
poradna
diskuse
burza
srazy
cestování
modely
historie
technika
galerie
uživatelé
motorky
vzkazy
odkazy
Nový příspěvek
All
papan
Banjokid
Mates
rider634
Čezet-rider
Autor:
Nepřihlášený uživatel
Příspěvek:
0/2000
Vule radici paky
[papan]
(6.5.2026 20:07:34)
Příspěvků:
4
, poslední:
11.5.2026 12:46:27
74873.
Veteráni
Zdravim,jen pro jaware.Resil jste nekdo velkou vuli na radici pace respektive vuli startovaci hridele v radici hridelce /"v kalhotkach"/.Mam tam vuli 0,5 mm na kazdou stranu zda se mi to moc koupil jsem oba díly v replice a vule je jeste o 0,1 mmm vetsi da se to nejak opravit,zmestit krok radici paky?
Přesně tak, jawa systém. Pokud ti to vadí, lze to trošku vymezit, ale nějaká vůle tam musí zůstat. Video pro názornost
https://youtu.be/UfK2IHRo83I?si=9CSorVSfa82BvXrt&t=236
[Banjokid]
(11.5.2026 12:46:27)
Neni to japonec. Tohle je vlastnost, popripade pokud mas moznosti obrabeni lze to vyresit, ale stejně je tam pak precitlivela presnost k nicemu.
[Mates]
(7.5.2026 16:58:35)
Neřešit,dokud se klika točí,jezdit.Přesně ,jak píše Čezet-rider.
[rider634]
(7.5.2026 16:27:17)
Běžná věc u Jawy/ČZ. Za mě kupovat jedině originál díly.
[Čezet-rider]
(7.5.2026 12:28:29)
Kompletní statistiky
SQL spojení: 1 (5), 0,078 s
v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 14.6.2026 9:39:32