SQL spojení: 1 (3), 0 s
v1.0.6221, Made by HejtmaMa (c)2005-2008, last restart: 14.6.2026 9:39:32
Dotazy uživatele
Motorky
|
Data
|
Práva
Zobrazit seznam
Dotazy
|
Inzeráty
|
Cestopisy
Novější
Starší
Dotazů na stránku:
1
2
5
10
20
40
60
100
Příspěvků k dotazu:
0
5
10
20
40
60
100
1
VAPE (k dotazu č. 12466)
[larry]
(2.5.2007 12:26:12)
Příspěvků:
6
, poslední:
5.5.2007 12:20:39
13468.
Elektro
Čau, už tady byl dotaz, jeslti se VAPE zapojí správně dle jejich návodu.
To je celkem jasné, že ano. Jenom mi vrtá hlavou zapojení na mojí motorce.
V uvedeném dotaz č.12466 se píše, že se nemůže regulátor odpojit od baterky za chodu motoru. To tak nějak uplně nechápu. Mám 250/592 a motor
chcípáp přes spínačku. Mám ji třípolohovou. Uplně vlevo nic, uprostřed je to chcíplý a když otočím doprava rozsvítí se neutrál a dobíjení a můžu startovat. Když to přece chcípám, tak odpojím i baterii a ne jen VN cívky.
Nemám to zapojené nějak blbě? Nerad bych zapojil VAPE a hned ho dopálil jenom proto, že jsem koupil překopanou motorku.
Dík
Přidat příspěvek
No tak to ja ted taky nevim jak je to zapojeny. Ja uz to tak koupil. Kazdopadne poloha vlevo nedela nic, poloha uprostred taky ne, poloha vpravo
rozsviti kontrolky a muzu startovat.
Kdyz ale je teda ten regulator stale napojeny na baterku, tak by to v tom pripade nemel bejt problem.
[larry]
(5.5.2007 12:20:39)
Me by zajimalo, jak jsi udelal to chcipnuti prostredni polohou spinacky. Neznam zapojeni FABkovy spinacky na 592, ale to jako chcipas pripojenim modreho dratu na 6V okruh baterky? Fungovalo by to ale.... Ten regulator se pripojuje primo na baterku, nepripojuje se ke spinacce.
[Deadman]
(3.5.2007 8:34:59)
ja to mam vyreseny na kejve rozpinacim rele stoji par supu a je to v pohode otocim klickem(spinackou) a drat co chcipe masinu(modry ) se odpoji od kostry pokud vratim klicek do polohy 0-vypnuto rele spoji drat s kostrou a masina nejde natocit jinak vepe tzn i rele mam porad pripojene na baterku George B ma na strankach schema ja sem sehnal jednodussi rele nez ma on a zvladl sem to zapojit ikdyz sem na to hle uplne belbej rele maj treba u Havla v chrudimi
[Free]
(2.5.2007 22:33:57)
Regulator je na baterku napevno, spinackou odpojis od baterky jen zbytek motorky
[HejtmaMa]
(2.5.2007 21:53:01)
No dobre, ale me se jedna hlavne o to, jak chcipnu tu motorku. Protoze kdyz otocim klickem, tak odpojim baterku a to jsem tady cet, ze se u VAPE (tusim
ze regulator) nesmi za chodu motoru odpojit od zdroje. Tzn, že bych mel predelat spinacku?
Nebo to moc hrotim? Ono to asi u 3polohovy stejne jinak nevymyslim. Takze je to asi ok. Ted jsem z toho vedle.
[larry]
(2.5.2007 21:05:36)
No já bych řekl, že je to dáno charakterem vape jako elektronického výrobku - některé tyhle věci (např. NF výkonové zesilovače) nemají vůbec rády, když jsou buzeny (např. z předzesilovače) a nejsou na napájení - to smrdí tak akorát zlikvidováním výrobku. Takže to vape musí být napřed zapnuto na napájení, aby mohlo začít pracovat
[Dr. Compactor-> J632]
(2.5.2007 20:10:09)
Novější
Starší
1